Hizmetler

MagnetiMarelliWeb Sistemi

MagnetiMarelliWeb Sistemi, yedek parça ticareti yapan perakende satış noktalarının TOFAŞ toptan bayilerine Magneti Marelli marka yedek parça ve aksesuar siparişlerini hızlı, güvenli ve doğru bir şekilde iletme imkanı sunan TOFAŞ’a ait bir online alışveriş portalıdır.

MagnetiMarelliWeb Sistemi, online alışveriş kanalı olmasının yanında, üye olan perakendecilere sunduğu ek faydaları ile aynı zamanda pazarlama ve sadakat programıdır. MagnetiMarelliWeb Sistemine üye olan perakendeciler Magneti Marelli ve ürün portföyüne dair tüm bilgilere ulaşma ve sipariş vermenin yanı sıra her alışverişlerinde Magneti Marelli Puan kazanarak hediye sitesinden yüzlerce ürün arasından hediyelerini seçebilmenin yanında birbirinden avantajlı kampanya, teşvik sistemi ve aktivitelere katılma ve yararlanma fırsatı yakalamaktadır.

MagnetiMarelliWeb Sistemi’nde;

  • Gelişmiş Arama Motoru: Magneti Marelli yedek parça ve aksesuar ürünlerini farklı arama seçenekleri ile sorgulayabilir; ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • Farklı Sipariş Seçenekleri: Standart, hızlı veya acil seçeneklerinin yanı sıra arama motoru üzerinden seçerek veya sisteme dosya ile yükleyerek sipariş sepetinizi oluşturabilirsiniz.
  • Teşvik ve Kampanya Takip: Size özel tüm teşvik ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilir; bu teşvik ve kampanyalardaki güncel durumunuzu takip edebilirsiniz.
  • MagnetiMarelliWeb Sistemini keşfetmek için https://b2bmagnetimarelli.tofas.com.tr tıklayın; hemen üye olun.

Magneti Marelli Hediye Sitesi

MagnetiMarelliWeb Sistemine üye olan perakendeciler, siparişlerini sistem üzerinden verdikçe Magneti Marelli Puan kazanmaktadır. Ayrıca teşvik sistemi kapsamında da hedeflerine ulaştıkça kat kat Magneti Marelli Puan biriktirmektedir.

Perakendeci müşteriler, MagnetiMarelliWeb Sistemindeki hesaplarında biriken bu Magneti Marelli Puanları ile Magneti Marelli Hediye Sitesinde altından cep telefonuna, televizyondan iş malzemelerine kadar 10’larca kategoride 100’lerce ürün arasından hediye seçme fırsatı yakalamaktadır.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Bizi sosyal medyada takip edin